Dovoz bouraných aut ze Švýcarska – Máme přímý přístup k aukcím pojišťoven ve Švýcarsku

Máme přímý přístup k aukcím pojišťoven ve Švýcarsku

Od roku 2014 se také zaměřujeme na dovoz a prodej bouraných a poškozených vozidel, takže pokud sháníte opravdu levný vůz, vězte, že velkou částku můžete ušetřit nákupem a dovozem bouraných, či jinak poškozených aut ze zahraničí. Stejně jako nová a nebouraná auta dovážíme ze Švýcarska, kde je vykupujeme přímo od jejich majitelů, leasingových společností a pojišťoven. Náš sortiment tvoří osobní i užitkové vozy, motocykly, skútry všech značek. Naším cílem je soustředit se na vozy s prokazatelným  původem a doloženým počtem najetých kilometrů za skvělé ceny!

Nemusíte se bát, že označení „bouraná auta“ říká, že si dovezete ze zahraničí vrak, který bude neopravitelný. IMPORT DIRECT zajišťuje převážně dovoz lehce a dobře opravitelných automobilů mladších ročníků, které jsou ve Švýcarsku prodávány za velmi výhodné ceny. K havarovaným vozům jsme zároveň schopni dodat veškeré náhradní díly potřebné k opravě vozu.

Vozidla vykupujeme prostřednictvím naší švýcarské společnosti s přímým přístupem k aukcím pojišťoven a leasingových společností.

Nabízíme velmi výhodnou provizi při nákupu havarovaných a poškozených vozidel, zároveň pokud nemáte vlastní dopravu, zajistíme pro Vás dopravu na místo určení včetně hraničního odbavení. Při exportu vozů ze Švýcarska jsou vozy osvobozeny od DPH na hranicích (8,1 %), takže vozy jsou prodávány za NETTO cenu.

Naše myšlenka a obchodní model jsou jednoduché. Chceme firmám co nejvíce usnadnit pořizování vozů ze Švýcarska pro zákazníky B2C v jejich regionu, a to za nejlepší možnou cenu a se špičkovým zákaznickým servisem. Existuje mnoho způsobů, jak lze pořídit nový vůz. Ať už se jedná o osobní automobil, minivan, transportér, traktor nebo motocykl atd. Nemělo by to však být složité a neměli byste se potýkat s komplikacemi nebo s nepřátelskými obchodními partnery, kterým na Vás jako na zákazníkovi nezáleží.

Právě zde přicházíme my. Záleží nám na našich zákaznících a ke spolupráci se všemi našimi zákazníky přistupujeme progresivně. Každý zákazník je jedinečný a zaslouží si, abychom s ním navázali vztah šitý na míru. Samozřejmě nemůžeme vždy vyhovět všem potřebám našich zákazníků, ale postaráme se o to, abychom se jim co nejvíce přiblížili.

Přinášíme s sebou několikaleté zkušenosti v oboru, takže si můžete být jisti, že jednáte s profesionály na všech úrovních v celé naší společnosti. Těšíme se na spolupráci s vámi a na to, že budete našimi zákazníky.

V případě zájmu o spolupráci más prosím kontaktujte přes Whatsapp nebo mobilní telefon Beata  +420 607 737 727 (čeština, polština, němčina, italština).

Máte zájem o více informací?

Kontakt
Otevřít chat
Dobrý den 👋
Jak Vám můžeme pomoci?