Rubriky
Novinky

Online aukce automobilů ve Švýcarsku

Zabýváme se dovozem automobilů, motocyklů, obytných vozů, karavanů a další vozidel především z Evropské Unie a Švýcarska. Naší předností je spolehlivost a dlouholeté zkušenosti.

V případě, že se rozhodnete objednat si služby právě u nás, vám zaručíme, že budete nadmíru spokojení. Dovoz je dnes výhodný i přes náklady na přepravu. Pokud chcete skutečně ušetřit na nákupu automobilu, motocyklu, obytného vozu, karavanu nebo čehokoliv jiného, nabízíme Vám veškeré služby ohledně dovozu zboží z USA a vyřízení všech formalit spojených s dovozem za výhodné ceny.

Výběr z toho nejlepšího

  • Auta přímo od zástupců automobilek
  • Vrácené leasingy
  • Firemní vozidla
  • Auta z pojišťoven
  • Výkupy a protiúčty dealerů

Jelikož se v zahraničí o své firemní auta starají, jako o vlastní, jsou ve skvělém stavu. Stejně tak je to s automobily, které jdou do aukce po vypršení leasingu. Navíc mají kvalitně postavené dálnice a ty na zachovalosti auta poznáte.

Samozřejmě zde funguje klasický výkup aut, kdy přijedete na vybrané místo, auto zcela prověří a diagnostikují, aby o něm měli veškeré informace, které nám sdělí.

Kontrola je pečlivá, kromě diagnostiky měří lak, nafotí veškerá škrábnutí a oděrky a provedou testovací jízdu.

Zabýváme se dovozem automobilů, motocyklů, obytných vozů, karavanů a další vozidel především z Evropské Unie a Švýcarska. Naší předností je spolehlivost a dlouholeté zkušenosti.

V případě, že se rozhodnete objednat si služby právě u nás, vám zaručíme, že budete nadmíru spokojení. Dovoz je dnes výhodný i přes náklady na přepravu. Pokud chcete skutečně ušetřit na nákupu automobilu, motocyklu, obytného vozu, karavanu nebo čehokoliv jiného, nabízíme Vám veškeré služby ohledně dovozu z Německa a vyřízení všech formalit spojených s dovozem za výhodné ceny.