Přeskočit na obsah

Dovoz aut ze Švýcarska

DOVOZ AUT ZE ŠVÝCARSKA

Prvotřídní výběr zánovních a ojetých aut, obytných vozů i karavanů.

PROFESIONALITA. KVALITA. SERIÓZNÍ JEDNÁNÍ.

JSME VÁŠ SPOLEHLIVÝ PARTNER V DOVOZU AUTOMOBILŮ, DODÁVEK, OBYTNÝCH VOZŮ A KARAVANŮ ZE ŠVÝCARSKA

Popište nám, jaký vůz konkrétně hledáte, nebo nám zašlete odkaz na Vámi vybraný vůz z autoscout24.ch. Zjistíme prohlídku, nákup vozu, jeho dovoz, proclení a kompletní registraci.

O nás

Máme vlastní koncept dovozu prémiových zánovních vozů. Cítíme, že i zájemce o ojetý vůz má nárok na nejlepší služby a čisté prostředí autosalonu. Nabízí všem rychlý a spolehlivý dovoz aut ze Švýcarska. Z valné většiny provádíme dovoz automobilů, obytných vozů a karavanů na zakázku, to znamená, že vozidla nejsou fyzicky v ČR. Tímto způsobem pak můžeme dosáhnout podobně zajímavých cen, které by v případě nákupu na sklad již nemohly být takové.

V současnosti jsme dva aktivní společníci (dá-li se to tak nazvat), a zároveň dva nákupčí, a dva prodejci, a dva mechanici, a dva správci sítě, a dva uklízečky, a dva řidiči, a dva ředitelé, a dva skladníci, a dva právníci, a dva…, a dva… Prostě jsme dva bez zaměstnanců a proto stále nic nestíháme. Myslíme si, že jsme slušní. Děláme maximum pro své zákazníky, a víme, že jsme odborně způsobilí a své práci rozumíme. Pokud si někdo nastuduje nějaký odborný článek a pak nás bude chtít takzvaně „setřít“, tak děkujeme za snahu, ale… „Teď tu byl.“

Pokud chcete o nás vědět více, staňte se našimi zákazníky, popřípadě se ptejte u těch, kteří již našimi zákazníky jsou. Nehodláme investovat do reklamy, protože nestíháme to co se „valí“ samo. Baťa ani Ford by se mnou nesouhlasili, ale dovoz aut ze Švýcarska si to prostě chce dělat po svém.

Dovoz aut ze Švýcarska

Dovoz prověřených aut z Německa bez rizik a starostí přináší s využitím služeb naší společnosti výhodu ve formě možnosti výběru z široké nabídky ojetých aut na německém trhu a jistotu skutečně kvalitního vozu přesně dle Vašich požadavků bez nutnosti vážit zdlouhavou cestu kvůli technické prohlídce s nejistým výsledkem. Vše zvládneme za Vás rychle a pro zprostředkování spojení z kontroly auta naším technikem využijeme formu videohovoru a podrobné fotodokumentace. Nemusíte se obávat skrytých vad, stočeného tachometru, špatného stavu vozu na místě nebo jiných nepříjemných překvapení. Níže je uveden postup, jak celý proces nákupu a dovoz auta z Německa probíhá.

Ušetřete si starosti s dovozem auta ze Švýcarska

Ušetřete si mnoho starostí, vyberte si Váš vysněný vůz v pohodlí domova bez časové tísně a vše od prohlídky auta až po vyřízení formalit nechte na našich odbornících.

Komfortní služba dovoz aut z Německa je námi extrémně propracovaný systém, kde jsme schopni neuvěřitelně rychle zareagovat na vybraná vozidla, včetně zajištění prvotní technické prohlídky auta s videohovorem a zasíláním podrobných informací o průběhu celého postupu dovozu, díky síti proškolených techniků, které máme k dispozici přímo v Německu.

Dovoz aut ze Švýcarska

Jakub Holub

Barvířka 529
756 63 Krhová

Kontaktní doba:

Po – Pá: 9:00 – 17:00
So – Ne: dle předchozí dohody

Kontaktujte nás:

M: +420 603 737 626
E: info@dovozautzesvycarska.cz

Osobní schůzky je potřeba domluvit nejdříve telefonicky.

IČ: 74115120 | DIČ: CZ8211205871 | EORI: CZ8211205871

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Městský úřad Valašské Meziříčí