Jak funguje dovoz aut ze Švýcarska

Po několikáté návštěvě Švýcarska v roce 1995 padlo definitivní rozhodnutí. Auta tu jsou moc krásná a kvalitní na to, aby zde zůstávala a neudělala radost mnoha lidem u nás doma, v Čechách. A proto jsme začali s navazováním kontaktů s prodejci automobilů a v průběhu času se podařilo navázat výbornou spolupráci s autohausy, garážemi, prodejci a pojišťovnami ve švýcarských oblastech Graubunden, St. Gallen, Aarau, Luzern, Bern, Zürich, Winthertur, Basel, Lausanne a Geneva. 

Naše společnost Vám umožní koupit auto ve Švýcarsku na dálku. Vše vyřídíme za vás: komunikaci, nákup, finance, celní řízení, administrativu, pojištění, registraci a záruku.

HLEDÁNÍ

První krok je na Vás. Navštivte webové stránky autoscout24.ch, carforyou.ch, nebo anibis.ch. Hledejte, bádejte, přehrabujte se nabídkami, zvažujte, filtrujte, dohadujte se s manželkou o barvě, se synem o výkonu motoru.

Jakmile vyberete své favority, dejte nám vědět – zavolejte, napište e-mail nebo vyplňte poptávkový formulář na našem webu. Vždy je lepší vybrat vozidla alespoň 2-3.

OVĚŘOVÁNÍ DOSTUPNOSTI

Ve chvíli, kdy od Vás obdržíme poptávku, hned se začneme žhavit telefony se severským předčíslím a ověříme:

DOSTUPNOST VOZIDLA

Přestože dostupnost monitorujeme online a aktualizujeme několikrát za den, i tak se může někdy stát, že vozidlo nám před nosem vyfoukl jiný zákazník. V takovém případě Vám ihned nabídneme alternativy. Nezoufejte, aut je vždy dost pro všechny.

TECHNICKÝ STAV

Je-li vozidlo dostupné, začne další fáze ověřování. Zjistíme servisní historii, stav laku, je-li k dispozici druhá sada pneu, prověřujeme možnost odpočtu DPH pro firmy apod.

RUKA V RUKÁVĚ

Pokud se Vám nabídka zamlouvá a přejete si nákup vozidla uskutečnit, sepíšeme smlouvu a vystavíme Vám zálohovou fakturu na nákup vozidla ve výši 10% jeho ceny. Jakmile uhradíte zálohu, roztočíme celý proces:

  • podepisujeme smlouvu se zahraničním partnerem
  • vozidlo kupujeme, hradíme fakturu
  • zároveň rezervujeme místo na kamionu a plánujeme dopravu
  • podle vytížení dopravy je vozidlo v rozpětí 10 – 30 dní na náš sklad do ČR
  • zajistíme celní řízení, provádíme evidenční kontrolu, STK, mytí a čištění, předprodejní kontrolu a servis, registraci vozidla
  • než auto dorazí, začneme vyřizovat financování, pojištění, až 3 letou záruku a nabídneme další služby

PŘEDÁNÍ VOZU

Když je vše nachystané, pozveme Vás k nám do Prahy.

  • konečně si auto prohlédnete a projedete
  • pohodlně se usadíte a dáte si kávu
  • my mezitím budeme ťukat do počítače a tisknout papíry k podpisu
  • nakonec Vám předáme nový vůz s veškerými doklady a popřejeme milion šťastných kilometrů.

Máte dotazy k fungování služby?

Kontaktujte nás e-mailem nebo na čísle +420 607 737 727