Zajímáte se o dovoz auta ze Švýcarska? Autoimport group už třetím rokem dodává svým klientům (viz. sekce Prodaná auta) auta nejvyšší kvality z těch zemí, kde se o auta umí lidé starat. Nenajdete u nás auta zázračně levná, protože v této oblasti se zázraky nedějí.

Pokud jste v naší nabídce nenašli vhodné auto, neznamená to, že Vám takové auto nemůžeme nabídnout. Chcete kvalitní automobil za odpovídající cenu? Pak jste na této stránce správně. Specializujeme se na dovoz vozidel ze zemí EU a Švýcarska od spolehlivých a prověřených partnerů.

Kvůli ochraně vašich investic a udržení vysoké kvality dovážených automobilů Autoimport group dodává na objednávku pouze vozy splňující tyto podmínky: max. počet kilometrů 100.000, maximální stáří 5 let, minimální tržní cena 350.000Kč, střední a vyšší třídy automobilů.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 – Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800

Chcete si nechat dovézt auto pouze proto, že bude výrazně levnější než auta v ČR?

V tom případě bohužel nemůžeme sloužit. Ceny vozů v ČR spadly v posledních dvou letech na úroveň, kdy zbytek Evropy může jenom závidět. Ale pozor. Levná auta v Česku jsou jen z dovozu šrotu.

Proč si tedy nechat auto dovézt i bez zázračné ceny?

1. Levné auto z dovozu s 80.000 najetými kilometry vystavené v českém bazaru je ve skutečnosti auto s najetými 250.000 kilometry a velmi často několikrát bourané.

2. Kvalitní nebourané auto po prvním majiteli ze západu Evropy má svou cenu pro špičkový technický stav daný kvalitou vozovek a tamních služeb.

3. Při nákupu vozu z vybrané zahraniční destinace skrze zkušené obchodníky Autozoo máte vždy jistotu, že dostanete skutečně to, co jste si objednali.

4. Ojetá auta ze zahraničí mají kvůli větší kupní síle tamějších obyvatel většinou výrazně lepší výbavu s důrazem na bezpečnost a pohodlí.

A jak funguje samotný proces objednání ověřený desítkami či dokonce stovkami spokojených klientů Autoimport group, viz. Dovezená auta?

  1. Pošlete nezávaznou poptávku
  2. Obdržíte nabídku vozu od Autoimport group
  3. Automobil můžete závazně objednat
  4. Do 10 dnů od objednání a složení kauce 30% – 50% z kupní ceny (dle dohody) auto přivezeme, připravíme a předáme.
 
Kontaktujte nás
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat.
Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800